EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

Kus saab õppida kõhutantsu?


Siin on pidevalt uuenev nimekiri Eesti kõhutantsuõpetajatest ja kohtadest, kus nad õpetavad. Nimekirjas on ka endised kõhutantsuõpetajad.

EESTI KÕHUTANTSUÕPETAD

NIMI

STUUDIO/TRUPP

1

Aili Reha

Tantsutrupp Asmarah, Tallinn ja Keila

2

Amani (Anna Puhk)

3

Amira (Kersti Dennis)

4

Anna Rolitševa (Katšalova)

Showtrupp Eastern Heart, Narva

5

Anna Sizova

6

Annika Nõmberg

7

Anu Eha

8

Anya Manya

9

Aule Hallik

Raihana tantsud

10

Ave Ermus

11

Berit Aicha Vill

Müstika Tantsustuudio, Tallinn

12

Diana Otsing

Kaja Kultuurikeskus, Tallinn
Mustlastantsutrupp Shatritsa, Tallinn

13

Dina Urvatsjova (Kurapova)

Huvikeskus Kullo, Tallinn

14

Eeben (Sandra Vokk)

Urban Yogini Õnnelaboratoorium, Tallinn

15

Egle Sild

Nooruse Maja, Pärnu

16

Elo Herman

17

Epp Kaljos

Tamsalu
Kunda linna kluvi
Rakvere rahvamaja
Laekvere rahvamaja
Väike-Maarja seltsimaja
Roela rahvamaja
Avinurme kultuurikeskus

18

Eva Malberg

19

Eva Vellesaar-Mälk

20

Eve Ruul

21

Evelyn Velström

InesDance Tantsustuudio, Tallinn

22

Extatica

23

Galina Tkacheva

24

Heivi Tähe

Ülejõe Põhikool, Ülejõe
Kilingi-Nõmme Spordihoone, Kilingi-Nõmme
Aruvälja külakeskus, Aruvälja
Zarif Tantsutrupp, Pärnu

25

Helen Kulesha

26

Heli Rägapart-Trilljärv

Tantsustuudio Alhambra, Tallinn

27

Ines Karu-Salo

28

Ingrid Saare

29

Ingrid Veske

Raihana tantsud
Tantsutrupp Yaarian, Räpina

30

Iris Frolov

Kiili Rahvamaja, Kiili

31

Isar Al-Aziz (Alena Zemlyak)

Isar Tantsustuudio, Kiviõli

32

Jamila (Kati Pruel)

DanceAct Tantsustuudio, Tallinn

33

Jane Kaju

34

Jekaterina Manohhina

Idamaade Tantsustuudio Oriental Pearl, Tallinn
Idamaade Tantsustuudio Oriental Pearl, Narva

35

Jelena Igolkina

Stuudio Artmod, Tallinn

36

Jelena Metsoja (Koonverk)

Viimsi Huvikeskus, Tallinn
Pirita Vaba Aja Keskus,Tallinn

37

Juta Rahkema

38

Kaidi Udris

39

Kairi Lusti

40

Kairi Reinvee

Haapsalu Kultuurikeskus, Haapsalu
Rapla, Riisipere

41

Kaisa Kuhi

42

Karolina Kudelina

43

Katerina Dolgusheva

44

Katre Diinabel (Jürgenson)

Nabaratoorium, Lääne-Virumaa
Kaberneeme
Tantsutrupp Diinabeli Tantsijad

45

Katrin Noorkõiv

46

Kirsi Mari Lepik

Pelgulinna Rahvamaja, Tallinn
DanceAct Tantsustuudio, Tallinn
Tallinna Rahvaülikool, Tallinn
Showgrupp Kõhutantsust Kaugemale, Tallinn

47

Kristina Tukk

48

Kumei (Liisa Voo)

49

Latifa (Galina Tkacheva)

50

Laura Vasilevskaya

51

Leena Mägi

Duende Tantsustuudio, Tartu

52

Leiladance (Julia Stumbris)

Idakeskus Sport, Tallinn

53

Lemme Velleõu

54

Liina Remmelg

Pelgulinna Rahvamaja, Tallinn

55

Liis Rosenberg

56

Lilith Tamm

57

Mahabbat show (Renata Šestakova, Antonina Perederi)

58

Mai Suvi

Mona rühm, Tallinn

59

Mai-Liis Maasar

60

Maret Mägi

Saaremaa

61

Mari Koks

62

Mari Metsallik

63

Maria Tedder (Kalinina)

Idamaade Tantsustuudio Alexandria

64

Maribel Ermel

65

Marika Vaher

66

Maris Abe

Töötab hetkel Egiptuses

67

Merilin Rannik

68

Monika Kesper

69

Nastja Putškova

70

Natalija-Lamis Mettus

Raida Tantsustuudio, Tallinn
Fleir Spordiklubi, Tallinn

71

Natalja Bahira

Idamaise tantsu stuudio Bahira, Tallinn

72

Oksana Goncharuk

Idamaade Tantsustuudio Alexandria

73

Olga Sinjajeva

74

Olga Sokk

Rapla Ühisgümnaasiumi ruumides stuudio Lootos, Rapla

75

Pille Roosi

76

Reelika Adamson

Semiir tantsustuudio, Kuressaare
Tantsutrupp Jumana Al-Jazeera, Saaremaa

77

Riima Velbre

78

Riina Aro

Nõmme Kultuurikeskus, Tallinn

79

Riina Jesmin

Kärdla lasteaed, Hiiumaa

80

Riina Kikas

Sansaara Tantsustuudio, Tartu

81

Safran (Maarika Merirand)


82

Shalini Mody

83

Silja Timmusk

Jõgeva Spordikeskus, Jõgeva

84

Taimi Kirr

Saaremaa

85

Tiina Suur

Karksi-Nuia Noortekeskus, Karksi-Nuia

86

Tiina Tanner

InesDance Tantsustuudio, Tallinn

87

Tiiu Kängsepp-Prost

88

Tribal Dream

89

Ulrike Morel

90

Ulvi Valle

91

Valentina Antonova

Luxor Kõhutantsustuudio, Tallinn

92

Vibe Dance Troupe (Eelica Siim ja Lilith Sylvia Daisy Tamm)

Tallinn

93

Viiri Laupä

Kõhutantsutrupp Sukar, Hiiumaa

94

Õed Šahrazad (Liisi ja Maria Taniroo)

95

Yahna (Jaana Hansman)

Müstika Tantsustuudio, Tallinn
Trupp LaStrange, Tallinn

96

Yasmina (Jelena Topkina)

InesDance Tantsustuudio, Tallinn