EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

SUUR KÕHUTANTSU KEVADKONTSERTSuur kõhutantsu kevadkontsert (varasemalt kõhutantsu kevadkontserdid, Raqsat Rabiya) on Eesti idamaise tantsu entusiastide ja harrastajate, õpilaste ja õpetajate traditsiooniline pidu, kus esinevad idamaise tantsu trupid ja solistid kõikjalt Eestist ning kuhu on oodatud tantsijatele kaasa elama nende pere ja sõbrad, aga ka tantsuarmastajad ja -huvilised laiemalt.

Suure kõhutantsu kevadkontserdi algatas tantsupedagoog Pille Roosi. Alates 2017. aastast korraldab kontserti Eesti Idamaise Tantsu Koda. 
 

KEVADKONTSERT 2024

Tänavune Suur kõhutantsu kevadkontsert toimub 15. juunil Tallinnas, Kaja kultuurikeskuses algusega kell 16.00.

Sooduspilet eelmüügist: 10 EUR 
Kohapeal: 15 EUR

Jooksvaid uudiseid saab jälgida Eesti Idamaise Tantsu Koja Facebooki ja Instagrami lehtedel.


Osta pilet

Esinejatele:

Esinema on oodatud nii kõhutantsu harrastajad kui professionaalid, rühmad kui ka solistid. Selleks, et võimalikult palju soovijaid lavale ära mahuks, on iga numbri maksimaalseks pikkuseks 3 minutit. Et võimalikult palju tantsijaid lavarõõmu kogeda saaks, eelistame rühmi solistidele. Üks rühm (s.t. üks kindel isikkoosseis) saab esitada maksimaalselt ühe tantsu.

Kevadkontsert on eelkõige tantsijate kogukonna sisene pidu. See tähendab, et iga kontserdil osaleja - olgu ta esineja või vaataja - ostab pileti. NB! Juhendaja piletit ostma ei pea! Kui üks tantsija esineb mitme rühma koosseisus, ostab ta endale ikka ainult ühe pileti.

Kõik esinejad, kes parajasti laval ei ole, on väga oodatud saali vaatama ja esinejatele kaasa elama, sest tantsijatele parim publik on teistest tantsijatest koosnev publik!

Esinemine on kontserdi kavas kinnitatud siis, kui esineja nimel on ostetud esinejate arvule vastav arv pileteid (solisti puhul 1 pilet tema nimel). Piletiga kaasneb istekoht saalis. Soovi korral võib esineja oma pileti ära kinkida või edasi müüa, ilma et see tema esinemist mõjutaks, aga peab siis arvestama, et annab koos piletiga ära ka oma istekoha saalis. Kontserdipäeval saavad esinejad omale templi, mis tõendab, et neil on pilet ostetud. 

Kui pilet ostetakse esineja nimel, märgib ostja Fientas vastavasse lahtrisse esineja (rühma või solisti) nime. Meie vaatame, kui palju on mingi esineja nimel pileteid ostetud ja võrdleme neid andmeid registreerimisvormiga. SELLEPÄRAST ON VÄGA OLULINE, et iga esinejale ostetava pileti juures oleks märgitud rühma (või solisti) nimi! Kui tantsija kuulub mitme erineva rühma koosseisu, tuleb pileti juures olevasse välja märkida iga rühma nimi, mille koosseisus ta esineb.

Kui on soov piletite eest arvet saada, siis selle väljastab Fienta piletimüügisüsteem. Selleks tuleb teha linnuke vastavas lahtris enne piletite eest tasumist.


Esinejate registreerimine on lõppenud.