EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

SUUR KÕHUTANTSU KEVADKONTSERTSuur kõhutantsu kevadkontsert (varasemalt kõhutantsu kevadkontserdid, Raqsat Rabiya) on Eesti idamaise tantsu entusiastide ja harrastajate, õpilaste ja õpetajate traditsiooniline iga-aastane pidu, kus esinevad idamaise tantsu trupid ja solistid kõikjalt Eestist ning kuhu on oodatud tantsijatele kaasa elama nende pere ja sõbrad, aga ka tantsuarmastajad ja -huvilised laiemalt.

Suure kõhutantsu kevadkontserdi algatas tantsupedagoog Pille Roosi. Alates 2017. aastast korraldab kontserti Eesti Idamaise Tantsu Koda.


KEVADKONTSERT 2020

Traditsiooniks kujunenud üle-eestiline idamaise tantsu e. kõhutantsu kevadkontsert, kus esinevad idamaise tantsu trupid ja solistid kõikjalt Eestist, toimub 22. novembril Tallinnas, Kaja kultuurikeskuses, XIV Rahvusvahelise Idamaise Tantsu Festivali raames.

Koos kevadega tuli sel aastal kahjuks ka uus ja kiiresti leviv haigus, millest tulenevalt pidime tegema senistes plaanides mõningaid muudatusi ja otsustasime 7. juuniks planeeritud kevadkontserdi lükata edasi sügisesse!

Kontsert algab endiselt kell 17.00, toimub kahes osas ning kestab kokku 2 t 30 min.

Soodushind läbi juhendajate/esinejate: 5 EUR (sooduskoodi alusel Fientast)
Eelmüük veebis (Fienta): 10/15 EUR (soodushind õpilastele ja pensionäridele)

Osta pilet

Esinejatele:

Kontserdile registreerimine on lõppenud. 

Kõik, kes on kevadkontserdile esinema registreerunud ning kavas kinnitatud, on automaatselt ka 22. novembri kontserdi kavas. Kõigi tasutud osaluspanused jäävad kehtima ka 22. novembri kontserdi puhul. Juhul kui soovite oma esinemise tühistada ja osaluspanuse tagastamist, palun andke meile sellest teada. Juhul kui te tühistada ei soovi, kuid hiljem selgub, et teie numbris on osalejaid vähem või rohkem, saame osaluspanused tasaarveldada vastavalt vajadusele - seni saavad need jääda ettemaksuks. Programmi kinnitame aprillis, kuid jätame alles võimaluse teha selles olukorrast sõltuvalt kuni sügiseni vajalikke muudatusi. 

Info ja uudised on jooksvalt üleval ka meie kodulehel, Facebooki ja Instagrami lehtedel!