EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

SUUR KÕHUTANTSU KEVADKONTSERTSuur kõhutantsu kevadkontsert (varasemalt kõhutantsu kevadkontserdid, Raqsat Rabiya) on Eesti idamaise tantsu entusiastide ja harrastajate, õpilaste ja õpetajate traditsiooniline pidu, kus esinevad idamaise tantsu trupid ja solistid kõikjalt Eestist ning kuhu on oodatud tantsijatele kaasa elama nende pere ja sõbrad, aga ka tantsuarmastajad ja -huvilised laiemalt.

Suure kõhutantsu kevadkontserdi algatas tantsupedagoog Pille Roosi. Alates 2017. aastast korraldab kontserti Eesti Idamaise Tantsu Koda.


KEVADKONTSERT 2022

Tänavune Suur kõhutantsu kevadkontsert toimub 18. juunil Tallinnas, Lindakivi kultuurikeskuses algusega kell 16.00.

Tähistame kevade - elu, soojuse ja valguse taassaabumist ja teeme üheskoos pärast pikka pausi ära kauaoodatud kevadkontserdi!

Sooduspilet eelmüügist: 10 EUR 
Kohapeal: 15 EUR

Jooksvaid uudiseid saab jälgida Eesti Idamaise Tantsu Koja Facebooki ja Instagrami lehtedel.


Osta pilet

Esinejatele:

Esinema on oodatud nii kõhutantsu harrastajad kui professionaalid, rühmad kui ka solistid. Selleks, et võimalikult palju soovijaid lavale ära mahuks, on iga numbri maksimaalseks pikkuseks 3 minutit. Et võimalikult palju tantsijaid lavarõõmu kogeda saaks, eelistame rühmi solistidele.

Tänavune kevadkontsert on eelkõige tantsijate kogukonna sisene pidu. See on suuresti nii olnud ka varem, aga nüüd lähtume ka korralduslikult sellest, et tegemist on peamiselt tantsijalt-tantsijale sündmusega. See tähendab, et iga kontserdil osaleja - olgu ta esineja, juhendaja või vaataja - ostab pileti. Esinejate osaluspanust, nagu varasemalt kogusime, ei ole. Kui üks tantsija esineb mitme rühma koosseisus, ostab ta endale ikka ainult ühe pileti.

Esinemine on kontserdi kavas kinnitatud siis, kui esineja nimel on ostetud esinejate arvule vastav arv pileteid (solisti puhul 1 pilet tema nimel). Oma pileti saab esineja soovi korral edasi müüa või kinkida, ilma et see tema esinemist mõjutaks. Kontserdipäeval saavad esinejad omale templi, mis tõendab, et neil on pilet ostetud. 

Kui pilet ostetakse esineja nimel, märgib ostja Fientas vastavasse lahtrisse esineja (rühma või solisti) nime. Meie vaatame, kui palju on mingi esineja nimel pileteid ostetud ja võrdleme neid andmeid registreerimisvormiga. SELLEPÄRAST ON VÄGA OLULINE, et iga esinejale ostetava pileti juures oleks märgitud rühma (või solisti) nimi! Kui tantsija kuulub mitme erineva rühma koosseisu, tuleb pileti juures olevasse välja märkida iga rühma nimi, mille koosseisus ta esineb.

Kui on soov piletite eest arvet saada, siis selle väljastab Fienta piletimüügisüsteem. Selleks tuleb teha linnuke vastavas lahtris enne piletite eest tasumist.

Esinejate kontserdile registreerimine on lõppenud.