EESTI IDAMAISE TANTSU KODA

FESTIVALI NIMEKONKURSS


Rahvusvaheline Idamaise Tantsu Festival on suurim ja pikima traditsiooniga idamaise tantsu sündmus Eestis. Aasta-aastalt on festival kokku toonud tantsijaid ja tantsuarmastajaid, idamaiste kultuuride huvilisi ja viljelejaid nii kodumaalt kui kaugemalt. Pille Roosi ja tema õpilaste algatatud traditsioon püsib tugevana ja jätkub tänaseni. Käesoleval aastal toimub juba järjekorras neljateistkümnes festival. Tuleva aasta festival on seega juubelifestival.  

Eesti Idamaise Tantsu Koda soovib festivalile juubeli puhul ilusa kingituse teha - kingime festivalile nime! Igaühel on siin võimalik  panustada ja ajalukku oma jälg jätta, pakkudes festivalile kõlavaid ja meeldejäävaid nimesid. Pakutud nimede hulgast valib EITK võitja välja 21. novembril 2020. Võitja kuulutatakse välja 21. novembri õhtul toimuval festivali galakontserdil Kaja kultuurikeskuses. Võitja saab auhinnaks 2021 festivali täispassi, 2021 galakontserdi VIP-teenuse ja tasuta piletid kahele sõbrale.

Nimekonkursil osalemiseks tuleb täita allolev ankeet ning tutvuda ankeedis olevate tingimustega. 

Konkursi tingimused

Korraldaja
1.   Konkurssi korraldab MTÜ Eesti Idamaise Tantsu Koda (EITK), asukohaga Kopli 38-20, Eesti.

Periood
2.   Konkurss kestab 01.11.2020 – 16.11.2020 (kaasa arvatud).

Osalemine
3.   Konkursil osalemiseks tuleb täita veebilehel www.orientaldance.ee/nimekonkurss olev ankeet.
4.   Konkursile võib osaleja pakkuda rohkem kui ühe nime, kuid iga pakutava nime jaoks tuleb täita eraldi ankeet.

Nõuded osalejatele
5.   Konkursil osaleja peab olema vähemalt 13-aastane.

Auhind ja võitja väljaselgitamine
6.   Auhinna saab EITK-lt vaid konkursi võitja.
7.   Kui sama nime on pakkunud mitu konkursil osalejat, siis võidab see osaleja, kes esitas konkursi võitnud nime esimesena.
8.   Auhinnaks paneb EITK võitjale välja:
•   Festivali meenetega kinkepaki;
•   2021 festivali täispassi, 2021 galakontserdi VIP-teenuse ja tasuta piletid kahele sõbrale.

Auhinna kättesaamine
9.   Võitjat teavitatakse võidust konkursi ankeedis toodud e-posti või telefoni teel.
10.   Auhind antakse võitjale üle 21.11.2020 kell 19.00 Kaja kultuurikeskuses toimuval festivali galakontserdil. Juhul kui võitjale see aeg ja koht auhinna üleandmiseks ei sobi, tuleb võitjal anda enda eelistus auhinna üleandmise osas.
11.   Juhul kui konkursi korraldajal ei õnnestunud võitjaga ühendust saada enne 21.12.2020, on korraldajal õigus auhinda mitte väljastada.
12.   Konkursi käigus osalejate poolt võidetud auhindasid ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

Lisainfo ja muud tingimused
13.   Konkursi läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Korraldaja jätab endale õiguse konkursi reegleid muuta ilma etteteatamiseta.
14.   Konkursil võivad osaleda ka EITK liikmed.

Pretensioonide esitamine
15.   Kõik pretensioonid seoses konkursi läbiviimisega tuleb saata kirjalikult konkursi korraldaja e-posti aadressile info@orientaldance.ee.

Isikuandmete töötlemine
16.   Kampaania läbiviimise eesmärgil kogutakse osalejate isikuandmeid: eesnimi, perekonnanimi, e-posti aadress, kontakttelefon, asukohariik.