Zomzom

Mustapha e. idamaise tantsu artist Zomzom, on Marokos Casablancas teatri ja tantsu alal koolitatud andekas koreograaf, kes valdab ka nüüdisaegse džässtantsu kunsti. Ta on araabia folkloori asjatundja, tundes hästi Egiptuse ja Maroko, aga ka laiemalt Lähis-Ida pärismustantse. Tema teadmised araabia folkloorist, idamaisest tantsust ja teatrist ning kogemused nüüdisaegses džässtantsus annavad kokku oskused ja kompetentsi, mida omavad vaid vähesed. See on teinud temast populaarse tantsuõpetaja ja esineja mitte ainult Prantsusmaal, kus ta elab, vaid kogu maailmas, kus ta on tuntud oma õpetamismeetodite poolest. Ta on esinenud paljudel rahvusvahelistel festivalidel ja tantsuetendustel, rikastades lavalaudu armastuse ja huumoriga mitte ainult Euroopas, vaid ka USAs, Marokos, Colombias, Kuveidis, Hiinas, Koreas, Liibanonis ja Egiptuses.

Vaata Zomzomi Facebooki lehte

 

 

 

 

Kursused 

Tänavashaabi ehk mahraganat – see on viimane trend Egiptuse muusikamaailmas. Zomzomi karismaatilise ning heatujulise juhendamise all õpid sellel kursusel nii tänavashaabi ajalugu, tehnikat, õiget tänavashaabilikku suhtumist kui ka koreograafia. Sobib kõigile tasemetele!

Klassikaline tarab – Mõiste “tarab” viitab teatavale lummatud seisundile Lähis-Ida muusikas. See on muusika esteetilisest kvaliteedist saadav nauding ja naudingust tekkiv side, mida esinejad ja publik omavahel jagavad. Tantsija võib teatud muusikale tantsides jõuda samuti “tarab” seisundisse ja jagada seda ühiselt tunnetatavat naudingut publikuga. Sellel kursusel õpid, kuidas tunda emotsionaalset sidet muusikaga ja suunata need meeldivad emotsioonid oma tantsu. Samuti õpid koreograafia, mis on inspireeritud “tarabi” lummatud seisundist. Sobib kõigile tasemetele!

Maroko folkloor – Zomzom on araabia folkloori asjatundja ja tunneb hästi ennekõike oma päritolumaa Maroko pärismustantse. Sel kursusel tutvustab Zomzom Sulle Maroko folkloori, õpetades nii ajalugu, tehnikat kui koreograafia. Sobib kõigile tasemetele!