ÕPETAJAD

Lorna of Cairo

Lorna of Cairo

Külalisõpetaja

Lorna of Cairo omapärase stiili peamiseks mõjutajaks on aastate pikkune tantsukogemus Kairos ja mujal. Õpetamiskogemust on Lornal üle 20 aasta kõikjal maailmas. Tema kursused sobivad nii algajatele, rutiini kinni jäänud kesktaseme tantsijatele kui ka proffidele, kes otsivad uusi väljakutseid.

Mikaela Jokinen

Mikaela Jokinen

Külalisõpetaja

Mikaela Jokinen on Helsingist pärit ja hetkel Indias tegutsev tantsuõpetaja, ürituste korraldaja, koreograaf ja esineja. Mikaelale ja tema trupile Dance Group Etnica on omistatud mitmeid rahvusvahelisi auhindu. Tema viljeldav tantsustiil on eelkõige Bollywoodist ja ladina tantsudest inspireeritud Fusion.

Kaidi Udris

Kaidi Udris

Külalisõpetaja

Kaidi Udris on koreograafiaharidusega tantsuõpetaja ja ainuke eesti tantsija Kairo Ooperimajas. Ta on nõutud tantsija araabia pop-staaride muusikavideotes (Tamer Hosny, Amel maher jt.) ning 2014. a. osales ta koreograafina Araabiamaade Eriolümpiamängude korraldamises. Lisaks on ta esinenud ja õpetanud nii Eestis kui üle Euroopa.

Salah

Salah

Külalisõpetaja

Salah Rambo on Kairost pärit tantsuõpetaja ja esineja, kes alustas oma karjääri Mahmoud Reda rahvatantsukompaniis. Salah töötab tantsu- ja kehakeeleõpetajana Egiptuse Kunstide Akadeemias ning solistina Kairo Ooperimaja kaasaegse tantsu kompaniis „Forsan El Shark“. Praegu omandab Salah Kunstide Akadeemias rahvakunsti instituudis oma eel-magistri kraadi folkloori ja pärimuse erialal.

Pille Roosi

Pille Roosi

Kohalik õpetaja

Pille Roosi on idamaise tantsuga tegelenud üle 20 aasta. Tantsude loomine on olnud tema jaoks suurim kingitus, mille ta on elult saanud. Tantsijad ütlevad, et ta tantsud on keerulised. Seekord on Pille lubanud teha väikese ja lihtsa trummisoolo.

Avalikustame peatselt!

Avalikustame peatselt!

Õpetaja