Maris

Marise huvi idamaise tantsu vastu tärkas 2005. aastal, mil ta alustas kõhutantsu õppimist. 2012. aastal hakkas ta kodumaal Eestis juhendama regulaarseid tantsutunde, hiljem andis tantsukursuseid Euroopas ja Egiptuses, kus ta 2013. aastal alustas tööd Vanessa Show Productions’is regulaarsete esinemistega (kõhutants, folkloor, rahvusvaheline tants) Sharm el Sheikhis. Aastal 2016 palgati ta tantsijana Dubai kuulsasse Bab Al Shams hotelli, mille järel suundus ta Kairosse, kus ta elab ja töötab tänaseni esinedes kõrgseltskonna pulmades, üritustel, ööklubides ja Niiluse krusiisilaevadel oma bändiga.

Vaata Marise Instagrami lehte

 

 

 

 

 

Kursused

Mejance – Mejance viitab muusikapalale, millega tantsija oma esinemisprogrammi alustab. Täna on saadaval väga palju erinevaid kõhutantsuprogrammi avanumbriks mõeldud muusikaid, kuid sellel kursusel õpime avanubriks sobiva koreograafia Reda Saadi poolt spetsiaalselt Marisele loodud muusika järgi. Traditsiooniliselt kuulub mejance mis tahes kõhutantsuenduse algusesse ja see on suurepärane valik konkurssideks, sest muusika muutub palju ja annab tantsijale võimaluse näidata erinevaid stiile ja tehnikaid lühikese aja jooksul.

Väristustehnika ja kombinatsioonid – Kuidas teha ühe kehaosaga erinevaid väristusi? Kuidas lisada väristustesse emotsioone? Kuidas ehitada väristusi üksteise peale ja liikuda samal ajal laval ringi, keha endiselt kontrolli all hoides? Kuidas aru saada, millist väristust nõuab muusika? Miks ei parane Sinu väristused isegi siis, kui oled aastaid harjutanud? Nendele ja paljudele muudele küsimustele saad vastuse sellel lõbusal ja informatiivsel väristustehnika kursusel, taustaks värskeimad hitid Kairost.