REGISTREERIMINE

20. aprillil 2019 toimub Tallinnas, Salme kultuurikeskuses traditsiooniks kujunenud üle-eestiline idamaise tantsu e. kõhutantsu kevadkontsert, kus esinevad idamaise tantsu trupid ja solistid kõikjalt Eestist.

See on Eesti idamaise tantsu harrastajate ja professionaalide, õpilaste ja õpetajate iga-aastane pidu, kuhu on oodatud tantsijatele kaasa elama nende pere ja sõbrad, aga ka tantsuarmastajad ja -huvilised laiemalt.

Lavale on oodatud nii harrastajad kui ka professionaalid, rühmad kui ka solistid.

Kontsert toimub kahes osas ning kestab kokku 2 t 15 min. Selleks, et võimalikult palju soovijaid lavale ära mahuks, on iga numbri maksimaalseks pikkuseks 3 minutit. Et võimalikult palju tantsijaid lavarõõmu kogeda saaks, anname kavas rohkem ruumi rühmadele kui solistidele.

Kontserdile registreerimine kestab 1. märtsini või seni, kuni kava täis saab. Selleks tuleb täita registreerimisvorm.

Kontserdil esinemiseks ning seeläbi kontserdi korraldusega tekkivate otseste kulude katmiseks palume igalt esinejalt osaluspanuse 5 eurot tantsu kohta, mis tuleb tasuda ettemaksuna Eesti Idamaise Tantsu Koja arveldusarvele. Makse detailid saadame e-posti teel pärast registreerimisvormi laekumist. Juhendajad, kelle rühm lavale astub, osaluspanust tasuma ei pea. Esinejad, kes esinevad enam kui 4 tantsuga on alates 4. tantsu osalustasust vabastatud.

NB! Enne registreerumist tuleb saata ka õiges pikkuses esinemismuusika ning esineja kirjeldus koos fotoga aadressil info@orientaldance.ee. 

Täpsemad juhised on kirjas allolevas registreerimisvormis.

Küsimuste korral võta meiega ühendust. Silma tasub peal hoida ka Facebooki üritusel.